Aksidenti në Drenas – Policia jep detaje për të lënduarit

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga aksidenti që ndodhi para pak çastesh në rrugën…

KEDS’i paralajmëron përsëri ndërprerje të rrymës

KEDS ka njoftuar se në disa zona të Kosovës nesër do të ketë ndërprerje të…

Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet

Punime të domosdoshme për siguri të sistemit 1. NS NS 35/10kV Drenasi të ndërprehet: LP…

KEDS ka paralajmëruar ndërprerje të rrymës nesër në këto vende

KEDS ka paralajmëruar ndërprerje të rrymës nesër në këto vende 1. Në NS 220/10kV Drenas…

Njofton KEDS: Këto vendet nesër nuk do të ketë rrymë

Punime të domosdoshme për siguri të sistemit 1. TS 220/10kV Drenas do të ndërprehet: Dalja…

KEDS paralajmëron për ndërprerje të rrymës

KEDS ka bërë të ditur se si rrjedhojë e punimeve në rrjet, do të ketë…

Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër ne Drenas

Kompania për distribuimin e energjisë elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar se për shkak të…

Mbahen garat në volejboll dhe futsall nga nxënësit e shkollave të mesme dhe fillore

Drejtoria për Kulturë, Rini e Sport në bashkëpunim me të gjitha shkollat e mesme profesionale…

Familja Shala nga Zabeli i Drenasit rrëfejnë ngjarjen se si ndodhi aksidenti dhe si përfunduan sirianët në oborr të tyre

Oborri i familjes Shala nga Zabeli i Ulët i Drenasit, është mbushur përplot me xhama…

Punime në rrjetin elektrik, KEDS njofton për vendet ku nesër do të ketë ndërprerje

Për shkak të punimeve të planifikuara, të cilat janë të domosdoshme për siguri të sistemit…

Aksident trafiku mes dy veturave në Drenas, krijohet kolonë e gjatë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në fshatin Zabel i Ulët në Drenas,…